Peter loopt Dam tot Damloop voor Kinderhulp
23 Oktober 2012Op zondag 23 september liep Peter van 't Veld de 28e editie van de Dam tot Damloop voor Nationaal Fonds Kinderhulp. De Dam tot Damloop is het grootste hardloopevenement van Nederland, dit jaar waren er 50.000 startbewijzen te verdelen. Aangemoedigd door 250.000 toeschouwers en tientallen live muziekoptredens legden de hardlopers 10 Engelse Mijl (15km) af van Amsterdam naar Zaandam. Het was een lange, intensieve dag voor Peter. "Om 11.00 uur ben ik 's ochtends van huis vertrokken en om 20.00 uur kwam ik weer thuis aan. Een lange dag, maar wel een dag die veel voldoening opgeleverd heeft!"
1 uur en 45 minuten
Peter heeft een mooie tijd neergezet van 1 uur en 45 minuten. Zelf had hij vooraf iets anders in gedachten. "De tijd die ik wilde lopen was 1 uur en 25 minuten, helaas heb ik dat niet gehaald door problemen met mijn kuiten". Desondanks zijn wij trots op Peter dat hij niet alleen deze mooie prestatie geleverd heeft, maar ook dat hij dit voor Kinderhulp gedaan heeft. Het exacte bedrag dat hij opgehaald heeft is nog niet bekend.
Met dank aan..
Peter wil graag een aantal sponsoren bedanken: Van den Berg Sport 2000, Sheila Kosterman, Wil Doeser, Louwe Smit, Stefan Willemen
Naar eigen zeggen is Peter volgend jaar zeker weer van de partij, maar dan met een snellere tijd!
« terug





